200 Euro Cashixir Kart | Webcashixir.com

200 Euro Cashixir kart

200 Euro Cashixir kart güncel fiyatı 960.0 TL'dir. Online alışverişlerde yapılan harcamaların ödemelerini ön ödemeli sanal kart olan Cashixir ile gerçekleştirebilmek artık çok kolay! Dünyada ve Türkiye’de kullanıcıların vazgeçilmez tercihi olan Cashixir kart, pratik kullanımı ve güvenilir yapısı sayesinde lider kart olmayı başarmaktadır. Harcamalarınıza göre ihtiyacınız olan “200 Euro Cashixir kart” hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız canlı destek hattı üzerinden müşteri temcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Cashixir kart Nasıl Alınır ?

Cashixir kart satın almak hiç bu kadar hızlı olmamıştı.

KAYIT OLUN

Cashixir Kart satın alabilmeniz için hemen hesap açarak işlemlere başlayabilirsiniz.

KARTINIZI SEÇİN

Satın almak istediğiniz kupon, miktar ve adedi seçiniz. Mevcut ön ödeme yöntemleri içerisinde dilediğiniz seçenek üzerinden ödemenizi yaparak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ÖDEME YAPIN

Ön ödeme yöntemleri arasında; Hızlı Banka Transferi ya da Anında Bankacılık seçenekleri üzerinden ödemenizi gerçekleştirerek cashixir kartınızı satın alabilirsiniz.

Cashixirkart Nasıl Kullanılır?

Daha önceki ödeme yöntemlerini unutun! Kişisel bilgilerinizin güvenliğinden emin olarak tereddütsüz Cashixir Kart kullanabilirsiniz.

Kartınızı Alın

Cashixir Kartınızı Satın almak için üye olun ve dilediğiniz kuponu seçerek satın alın.

Kuponunuzu Kullanın

Sizden sadece Cashixir Kartınızda yer alan 16 haneli kart numaranız talep edilecektir.

İşleminizi Onaylayın

Yaptığınız işlemin detaylarını kontrol edip onaylayın. İşte bu kadar.

Mobil Uygulamalarımız

Android uyumlu cihazınızdan Ödeme Kartları mobil uygulamasını indirerek işleminizi daha hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

×
Webcashixir
ÜCRETSİZ - iOS Uygulama
İNDİR
×
Webcashixir
ÜCRETSİZ - Android Uygulama
İNDİR